Jeszcze w tym roku Carrefour wprowadzi do Polski usługę Marketplace

Autor: www.dlahandlu.pl 9 marca 2017 13:17

Jeszcze w tym roku Carrefour wprowadzi do Polski usługę Marketplace

Carrefour przygotowuje się do uruchomienia w Polsce usługi Marketplace, która jest internetowym "targiem" pozwalającym producentom żywności sprzedawać produkty za pośrednictwem strony internetowej sieci.

Obecnie taka usługa działa w trzech krajach: Francji, Hiszpanii i Brazylii. Usługa jest przygotowywana w takich krajach jak: Polska, Belgia i Rumunia.

Sieć podaje w swojej prezentacji, że w 6 krajach usługa będzie dostępne jeszcze przed końcem 2017 roku.

Po wprowadzeniu nowej usługi Polska stanie się trzecim krajem, w którym Carrefour będzie obecny z pełnym spektrum usług: ofertą przemysłową, ofertą spożywczą, odbiorem w modelu click&collect oraz z usługą Marketplace.

Obecnie sieć prowadzi w naszym kraju 886 sklepów.

Sprzedaż Grupy Carrefour w 2016 r. wyniosła 70,204 mld euro. Sprzedaż w pozostałych krajach europejskich do których jest zaliczana Polska, wyniosła 20,085 mld euro.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Karol 2017-03-09 14:09:34

    Podobne rozwiązania dla klientów indywidualnych już funkcjonują w Polsce np. lokalnyrolnik.pl. Ciekawe jak Carrefour rozwiąże kwestię logistyki, która przy niewielkich zakupach indywidualnych jest kluczowa. Ciekawsze jest za to, że marketplace - targ z ofertami różnych sprzedających z ofertami hurtowymi dla podmiotów gospodarczych już funkcjonuje na polskim rynku pozyskując kolejnych lojalnych klientów.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane