PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

JG Management skomercjalizuje pod handel dawną wytwórnię Koneser

Autor: dlahandlu.pl 31 sierpnia 2010 13:30

Spółka JG Management podpisała wyłączną umowę na wynajem ponad 10 tysięcy mkw. powierzchni handlowej w ramach projektu rewitalizacji Wytwórni Wódek Koneser w Warszawie.

Umowa zawarta pomiędzy developerem BBI Development NFI SA, a spółką JG Management dotyczykomercjalizacji ponad 10 tys. mkw. przeznaczonych na handel i usługi w centralnej części kompleksu oraz wszystkich powierzchni handlowych na parterach budynków mieszkalnych.
Projekt rewitalizacji dawnej Wytwórni Wódek Koneser w Warszawie obejmie 60 tys. mkw. i będzie w przyszłości kompleksem pełniącym funkcje: handlową, mieszkaniową i biurową.

Dobór sklepów i usług JG Management będzie opierać na oryginalności i niepowtarzalności lokali, a także na powrocie do tradycji wielokulturowej Starej Pragi z końca XIX i początku XX wieku, kiedy to ulica Ząbkowska i jej okolice stanowiły centrum warszawskiego handlu. Obecnie planowana obok kompleksu druga linia metra oraz intensywny rozwój kulturowy Pragi dadzą bowiem szansę na odrodzenie się Konesera jako centralnego
punktu dzielnicy.

JG Management, wcześniej działająca pod nazwą J. Gutowski, to spółka istniejąca na rynku nieruchomości od 1999 roku. Świadczy usługi we wszystkich sektorach zarządzania i utrzymania budynków. Specjalizuje się w zarządzaniu powierzchniami komercyjnymi, kierując ofertę zarówno w stronę właścicieli powierzchni handlowych, jak i biurowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,40

  • Śr

    4,43

  • Min

    2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane