PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

JHM Development kupuje za 9 mln zł nieruchomości pod obiekty handlowe, JMD najemcą

Autor: www.dlahandlu.pl 8 marca 2012 12:38

JHM Development kupuje za 9 mln zł nieruchomości pod obiekty handlowe, JMD najemcą

JHM Development S.A. zawarła z Master Development sp. z o.o. przedwstępną umowę sprzedaży, w wyniku której JHM kupi cztery nieruchomości w Zabrzu (2600 mkw.), Jeleśni (6639 mkw.), Istebnej (4679 mkw.) oraz Bielsku-Białej (5861 mkw.). Łączna kwota transakcji wyniesie ponad 9,1 mln zł.

W stosunku do wszystkich nieruchomości zostały wydane decyzje prawomocne w administracyjnym toku postępowania zatwierdzające projekt budowlany i udzielające pozwolenia na budowę pawilonów handlowych branży spożywczej wraz z infrastrukturą techniczną.

Sprzedający przy zawarciu umowy przyrzeczonej o sprzedaży nieruchomości w Bielsku Białej dokona przeniesienia wszelkich praw i obowiązków wynikających z umowy najmu jaka została zawarta na wynajem pawilonu handlowego w Bielsku Białej z najemcą Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. z siedzibą w Kostrzynie.

Na JHM Development przed zawarciem pozostałych umów przyrzeczonych również zostaną przeniesione prawa i obowiązki wynikające z umów najmu pawilonów handlowych w Zabrzu, Jeleśni i Istebnej, jakie zostały zawarte pomiędzy Galeria Orkana Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie z najemcą Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. z siedzibą w Kostrzynie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,99

  • Śr

    2,45

  • Min

    1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane