JLL skomercjalizuje centrum handlowe powstające przy Auchan w Tychach

Autor: dlahandlu.pl 2 kwietnia 2015 19:44

Firma JLL została wybrana wyłącznym agentem odpowiedzialnym za proces wynajmu powierzchni handlowej w centrum handlowym Skałka w Tychach – najnowszej inwestycji firmy Apollo-Rida na Śląsku.

Centrum Skałka to projekt budowy obiektu handlowego obejmującego istniejący już hipermarket Auchan (wcześniej Real), market budowlany OBI oraz szeroką ofertę modową, usługową i restauracyjną.

Firma Apollo-Rida planuje utworzenie centrum handlowego składającego się z ok. 90 sklepów polskich i międzynarodowych marek odzieżowych, lokali usługowych oraz gastronomicznych.

Zgodnie z zapowiedziami Centrum Skałka będzie liczyło ok. 36 000 mkw. powierzchni GLA. Do dyspozycji gości będzie ponad 1400 miejsc postojowych w ramach podziemnego i naziemnego parkingu.

Skałka zlokalizowana jest w południowej części centrum miasta. - Centrum Skałka już teraz jest największym obiektem handlowym w Tychach, a po rozbudowie stanie się jednym z ciekawszych projektów na Śląsku - komentuje Edyta Potera, dyrektor w dziale wynajmu powierzchni handlowych JLL.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Znęcanie się w Tychach 2015-09-08 12:08:35

    Dnia 23 sierpnia 2015 r. w południe, z holu w Centrum Skałka wyproszono klientkę z psem, która czekała na zrobienie zakupów przez właścicielkę psa. Na zewnątrz tymczasem było już około 40 stopni Celsjusza, a jak wiadomo - psa nie wolno pozostawiać w takich warunkach w samochodzie. Pozostawienie go na zewnątrz w słońcu (ponieważ na parkingu zupełnie brak jest cienia) było również niedopuszczalne. Klientka czekała w holu z psem (będącym na smyczy) na właścicielkę psa, która w tym czasie robiła zakupy w tym centrum. Niniejszym składam oficjalną skargę na kierownictwo i ochronę tegoż centrum. Ewidentnie odradzam robienie tam zakupów. Prowadzący i ochrona są ludźmi okrutnymi i niehumanitarnymi. Jako, że nie ma tam miejsca, w którym w godnych warunkach można pozostawić zwierzę, a także - jako, że pracownicy wypraszają klientów - sklep ten proponuję bojkotować.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane