John Lemon zaskoczy swoich fanów podczas Food Show 2017

www.portalspozywczy.pl 14 lutego 2017 11:34

Właściciel marki napojów John Lemon jest wystawcą Food Show 2017. - Silna przynależność marki do Katowic, patriotyzm lokalny, a zarazem nowy ciekawy i jakże inny projekt na mapie Polski jakim jest Food Show spowodowały nasze zaangażowanie w to wydarzenie - mówi serwisowi www.portalspozywczy.pl, Robert Orszulak, prezes John Lemon.

- Katowice to miasto gdzie narodził się John Lemon. Dzisiaj już nikt nie ma wątpliwości, że John Lemon to Katowice a Katowice to John Lemon. Silna przynależność do tego miasta, patriotyzm lokalny, a zarazem nowy ciekawy i jakże inny projekt na mapie Polski, jakim jest Food Show, spowodowały naszą obecność. Najważniejsza cechą naszych produktów to jakość, smak a także walory zewnętrzne tj. opakowanie i design. Wydarzenie, które odbywa się w jednym z najnowocześniejszych hal wystawienniczych w Polsce, program, zaproszone osobowości z branży HoReCa wpływa na to że apetyt wzrasta - komentuje Robert Orszulak

Jak podkreśla, na Food Show John Lemon jak zwykle zaskoczy. - Co powiecie na premierę nowego smaku? Myślę że nie ma co zdradzać szczegółów. Trzeba tam być! Trzeba zobaczyć! Trzeba spróbować! - dodaje.

Robert Orszulak podkreśla, że 2017 rok jak i lata wcześniejsze czy późniejsze to niekończąca się inwestycja. - Począwszy od prac nad nowymi smakami skończywszy na materiałach reklamowych czy kampaniach marketingowych. Nigdy nie spoczywamy na lurach. Strasznie lubimy ciężko pracować i dokładamy sobie jej niemało. Musimy być wszędzie, dopilnować szczegółów każdej gałęzi w tej całej układance jaką jest firma John Lemon. Cieszy nas jak z roku na rok, z miesiąca na miesiąc i z dnia na dzień wzrasta świadomość ludzi na niszowe naturalne produkty. Widać że nie jest to już moda. To styl życia. Pracujemy ciężko na jakość i markę a wszystko co robimy to tylko i wyłącznie idzie z "serducha". Nie boimy się nowych wyzwań. Mamy marzenia i krok po kroku realizujemy. Po prostu - "Do przodu" - komentuje prezes.

Organizatorem Food Show jest Grupa PTWP, wydawca magazyny Rynek Spożywczy, portalu dlahandlu.pl i portalspożywczy.pl.

Sprawdź dokładny program wydarzenia i wszystkie atrakcje na stronie Foodshow.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane