Jupi Park wprowadzi się do Arkadii ze strefą zabaw o pow. 1200 mkw.

Autor: dlahandlu.pl 16 września 2014 13:16

Podczas zakończonej przebudowy strefy restauracyjnej w Arkadii została przygotowana przestrzeń pod strefę dziecięcą, która znajdzie się drugim piętrze centrum handlowe. Będzie to dedykowany specjalnie Arkadii koncept Jupi Park, oferujący rekreację dla dzieci powyżej 3 lat. Plac zabaw zajmie ok. 1200 mkw.

Dzieci młodsze będą mogły przebywać w Jupi Parku pod okiem rodziców lub wykwalifikowanych, wcześniej zamówionych opiekunek. Jupi Park oprócz miejsca do zabawy zaoferuje sale imprez urodzinowych w różnych stylach, górę wspinaczkową, tor samochodowy, armatki pneumatyczne, a także kąciki tematyczne dla dzieci, bezpłatne spotkania informacyjne dla rodziców, multimedialny kącik z monitorkami dotykowymi. W arkadyjskim koncepcie znajdzie się klasyczna strefa „Małpi gaj", boisko sportowe, laser arena, sala baletowa, sale urodzinowe, grota solna dla rodziców z dziećmi, a także strefa relaksu z ofertą gastronomiczną.

Po pół roku zakończyła się przebudowa części Arkadii, polegająca na powiększeniu i architektonicznej zmianie strefy restauracyjnej z 500 do ponad 800 miejsc siedzących. W efekcie przebudowy powiększyli się łącznie o ponad 200 mkw. i odświeżyli swoje koncepty wszyscy najemcy, operujący bezpośrednio pod strefą restauracyjną: Sephora, L'Occitane, Quiksilver, Apart, Swarovski, Kiehl's oraz kawiarnie Costa Coffee i Grycan.
Najbliższe plany inwestycyjne właściciela Arkadii to całkowity remont wszystkich toalet i wymiana oznakowania na parkingach.

W tym roku przybyło 13 nowych brandów, Ponad 40 najemców przeprowadziło remont swoich salonów i otworzyło się w nowych odsłonach. Wśród nowych marek, które pojawiły bądź pojawią się w Arkadii w tym roku, są: Desigual, Neo Adidas, Guess, Costa Coffee, Green Caffe Nero, Kiehl's, TOUS, New Balance, Undiz, Omega, Nespresso oraz Imaginarium.

Jupi Park ma obecnie 15 placówek z salami zabaw w centrach handlowych, w tym roku powstaną 2 kolejne (w tym w Arkadii), zaś w 2015 roku firma chce mieć 20 parków zabaw.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Gość 2016-06-17 11:56:22

    Nie minął rok a już się Jupi Park z Arkadii zwija. Szkoda bo mieliśmy do niego najbliżej. Chociaż jakość wyposażenia pozostawiała wiele do życzenia, zwłaszcza wieża wspinaczkowa i zjeżdżalnie które wyglądały jak zrobione prze Pana Henia w garażu.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane