Jysk bierze kolejne 37 mkw. tys. powierzchni magazynowej

Autor: dlahandlu.pl 4 kwietnia 2018 12:44

P3 - właściciel, deweloper i zarządca obiektów logistycznych - oddał do użytku magazyn o powierzchni 37 tys. mkw. dla sieci handlowej JYSK. Podczas rocznej współpracy JYSK powiększył wynajmowaną powierzchnię pięciokrotnie. Obecnie zajmuje niemal 50 tys. mkw. na terenie parku logistycznego w Piotrkowie.

W 2017 roku JYSK rozpoczął współpracę z P3 Piotrków wynajmując 10,504 mkw. W tym samym roku, ze względu na duże zapotrzebowanie, znacznie powiększył powierzchnię decydując się na dedykowany magazyn. Na czas trwania budowy tego obiektu, P3 zapewniło klientowi powierzchnię tymczasową.

Nowo oddany obiekt o wysokości 10 m jest wyposażony w panele z rdzeniem PIR izolujące obiekt od warunków zewnętrznych i energooszczędne oświetlenie LED. Powierzchnie wynajmowane przez firmę na terenie parku P3 Piotrków pełnią funkcję magazynów buforowych. Produkty są do nich sprowadzane i przechowywane nawet przez kilka miesięcy, zanim zostaną przesłane do głównego magazynu dystrybucyjnego firmy w Radomsku i dopiero z niego do poszczególnych sklepów lub klientów.

- Obecnie użytkujemy prawie 250 tys. mkw. magazynów w środkowej Polsce, wliczając w to własne obiekty w Radomsku - Bartek Tulejko, dyrektor logistyki CEE w JYSK.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,10

  • Min

    1,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4361

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane