PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

JYSK chce się rozwijać w mniejszych miastach

Autor: www.dlahandlu.pl 13 listopada 2012 10:27

Polski oddział duńskiej sieci JYSK zakończy bieżący rok kalendarzowy z liczbą 144 sklepów. Na przyszły rok planuje kolejne kilkanaście lokalizacji w mniejszych ośrodkach. JYSK liczy już 2 tys. placówek na świecie.

Firma niedawno uruchomiła dwutysięczną placówkę na norweskich Lofotach, a jej polski oddział - sklep nr 142, w C.H. Zawisza w Malborku. Do końca tego roku kalendarzowego planowane jest otwarcie jeszcze dwóch nowych lokalizacji: w Ciechanowie i Łęcznej.

- W 2013 roku otworzymy od 12 do 15 nowych sklepów - mówi Piotr Padalak, dyrektor generalny JYSK Polska.

Przeczytaj także:

Sieć jest już obecna we wszystkich większych miastach Polski, obecnie pod uwagę brane są lokalizacje także w mniejszych ośrodkach, zaczynając od miast powyżej 25 tys. mieszkańców. - Dla nas nie ma złych momentów na ekspansję. Pomimo kryzysu chcemy być obecni w miastach małych i dużych, tak, aby każdy miał blisko do naszego sklepu. Jesteśmy zainteresowani zarówno centrami handlowymi, jak i obiektami wolnostojącymi - dodaje Padalak.

JYSK ma ponad 2 tys. sklepów w 30 krajach Europy, ale także w Chinach, na Grenlandii, w Kanadzie oraz Kazachstanie. Firma zatrudnia ponad 18 tys. pracowników, z czego w Polsce ponad 1,4 tys. Osiąga obroty rzędu około 3,2 miliarda dolarów rocznie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane