Jysk najemcą Wodnego Parku Handlowego Marywilska 44. Obiekt startuje w listopadzie

Autor: dlahandlu.pl 17 października 2017 11:38

Wodny Park Handlowy MARYWILSKA 44 to wielofunkcyjny obiekt, który będzie oferować artykuły z branży wyposażenia wnętrz. Do grona jego najemców dołączyły już: JYSK, DYWANELLA, ABRA Meble, STOKKI HOME. W obiekcie znajdzie się również pierwszy w stolicy Jump Arena Park Trampolin.

Lokalizacja znajduje się  na Białołęce w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Handlowego MARYWILSKA 44.
Całkowita powierzchnia obieku wynosi 12 000 mkw., z czego 2,5 tysiące mkw. obejmie dodatkowo część sportowo – rekreacyjna. Wodny Park Handlowy MARYWILSKA 44 dysponował będzie parkingiem na ponad 4,5 tys. samochodów.
Obecnie generalny wykonawca MIRBUD S.A. prowadzi ostatnie prace wykończeniowe na zewnątrz obiektu oraz w jego częściach wspólnych. Rozpoczął się również proces przekazywania lokali najemcom.
Obiekt jest już w większości skomercjalizowany. Pozostało jeszcze 2700 mkw. wolnej powierzchni, w tym w części gastronomicznej.
Pierwsi najemcy Wodnego Parku Handlowego MARYWILSKA 44 otworzą swoje sklepy już w listopadzie, a kolejni sukcesywnie w grudniu, styczniu oraz w lutym. Oficjalne otwarcie obiektu zaplanowane jest na wiosnę.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    12,01

  • Min

    8,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane