PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

JYSK otwiera 150-ty sklep w Polsce. Planuje dojść do 250-ciu

Autor: dlahandlu.pl 16 maja 2013 12:16

Grupa JYSK stale powiększa sieć sprzedaży w kraju. 17 maja w Lublinie odbędzie się otwarcie sklepu numer 150. Sieć planuje być obecna we wszystkich miastach powyżej 20 tysięcy mieszkańców. Docelowo w Polsce ma działać około 250 sklepów z gąską w logo.

- Corocznie otwieramy w Polsce 10-15 nowych sklepów. Mamy już swoje placówki we wszystkich większych miastach. Teraz chcemy też dotrzeć z naszą ofertą do mieszkańców mniejszych miejscowości - mówi Piotr Padalak, dyrektor generalny JYSK Polska. - Sklepów z naszym asortymentem blisko miejsca zamieszkania wciąż brakuje. Naszym marzeniem jest, aby artykuły JYSK znalazły się w każdym polskim mieszkaniu - dodaje Piotr Padalak.

Dla duńskich właścicieli JYSK, Polska jest rynkiem o wielkim znaczeniu. Poza inwestycjami w rozwój sieci sklepów, firma zbudowała w Polsce, w Radomsku największy i najnowocześniejszy magazyn w Europie. Centrum Dystrybucji JYSK w Radomsku obsługuje sklepy z całej środkowej i wschodniej Europy.

JYSK zatrudnia w Polsce ponad 1400 pracowników - w sklepach, pionie administracji i w Centrum Dystrybucji w Radomsku. Obecnie cała grupa JYSK obejmuje ponad 2000 sklepów w 30 krajach Europy, a także w Chinach, na Grenlandii, w Kanadzie, Kazachstanie. Jej roczny obrót wynosi około 2,6 miliardów euro.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane