PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Kadra zarządzająca Tesco przejmuje obowiązki pracowników

Autor: Nowiny Gliwickie 19 sierpnia 2011 21:57

Raz do roku członkowie zarządu i główni menadżerowie Tesco Polska opuszczają swoje gabinety, by przez cały tydzień pracować w sklepie - na sali sprzedaży. Obsługują klientów, uzupełniają towar na półkach i pracują w kasie - piszą Nowiny Gliwickie.

W tym tygodniu 25 najważniejszych menadżerów firmy Tesco - od prezesa, przez dyrektora marketingu, dyrektora handlowego po dyrektora działu personalnego kieruje pracą hipermarketu w Knurowie przy ul. Szpitalnej.

Obowiązki tymczasowego kierownictwa sklepu Tesco w Knurowie nie będą różniły się od tych, które na co dzień wykonuje stały personel sklepu. Szefowie Tesco muszą zamawiać towar, sprawdzać zapasy w magazynie oraz pilnować, aby towar ułożony był we właściwym miejscu na półkach oraz by jego cena na kasie zgadzała się z tą na półce. Inne zadania to udzielanie odpowiedzi na pytania klientów i szybkie rozwiązywanie bieżących problemów - podają Nowiny Gliwickie.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Marek 2011-08-19 22:31:18

  Ściema jakich mało. Niech pójdą na sklep nieprzygotowany pod wizytę i zobaczą jak ciężko się tam haruje. Tak bylo zawsze jak w T pracowalem. Tekst p[ropagandowy

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,19

 • Śr

  2,81

 • Min

  2,28

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane