Kamis promuje nowe produkty w prasie

Autor: pr 17 października 2011 10:53

Kamis promuje nowe produkty w prasie

Trwają dwie kampanie reklamowe marki Kamis, promujące nowe produkty: Keczupurka - ketchup dla dzieci suplementowany wapniem, żelazem i witaminą D oraz nowy smak w linii Złociste nuggetsy - Złociste nuggetsy na słodko. Działania prowadzone są przede wszystkim w prasie.

Kampania Keczupurka, prowadzona w październiku, obejmuje głównie wysokonakładową prasę kobiecą. Reklamy mają formę advertioriali przygotowywanych bezpośrednio przez redakcje i dopasowanych do tytułu, w którym się ukazują. Zaangażowane tytuły to „Tele Tydzień", „Tina", „Claudia", „Viva", „Mamo to Ja", „Świat Kobiety", „Olivia", „Party", „Przyjaciółka",„Pani Domu" i „Chwila dla Ciebie". Zakup mediów: Mediacom.

Grupa docelowa kampanii to przede wszystkim matki dzieci w wieku 4-10 lat. Celem działań jest budowanie świadomości marki nowego ketchupu dla dzieci oraz jego przewag konkurencyjnych (zawartość witaminy D, wapnia i żelaza, brak konserwantów, podwyższona zawartość pomidorów, wygodne w użyciu i bezpieczne opakowanie).

Działania promujące Złociste nuggetsy na słodko trwają od połowy sierpnia do końca października. Celem kampanii jest poinformowanie konsumentów o wprowadzeniu nowego smaku w obecnej na rynku od 2010 r. linii złocistych nuggetsów, wzmocnienie świadomości marki całej linii w ważnym dla brandu okresie powrotów z wakacji i rozpoczęcia roku szkolnego.

Kampania ma również wzmocnić wizerunek bohatera marki linii nuggetsów - Gustawa oraz wyraźnie nawiązywać do szeroko zakrojonych działań trade marketingowych w ramach akcji „Back to school". Główna grupa docelowa akcji dotyczącej nowych nuggetsów to matki dzieci w wieku 3-14 lat, reklamy zamieszczane są zatem w wysokonakładowej prasie kobiecej.

Dodatkową grupą docelową są ludzie w wieku 18-25 lat, studenci, osoby prowadzące samodzielne gospodarstwa domowe. Dla nich prowadzona była kampania w Internecie, przekierowująca na fan page Gustawa na Facebooku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    2,59

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9628

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane