Kampania koncentratów bulionów marki Krakus

Autor: pr 15 listopada 2016 10:05

Krakus prezentuje koncentraty bulionów w płynie. To nowy produkt nie tylko w portfolio marki, ale również w zupełnie nowej kategorii na rynku. Krakus pierwszy raz poświęcił kampanię telewizyjną swojej nowości.

Spot nie tylko podkreśla innowacyjny charakter produktu, ale też w jasny sposób prezentuje jego przewagi konkurencyjne – naturalność, łatwość przygotowania oraz odpowiednią formę użytkowania. Krakus podkreśla, że dobry wywar nie musi być przygotowany na bazie sztucznych zamienników, a jednocześnie nie trzeba mu poświęcać wielu godzin pracy w kuchni.

Koncentraty marki Krakus to idealna recepta dla tych, którzy w kuchni cenią klasyczny smak, a zarazem nowoczesne rozwiązania zapewniające wygodę. To propozycja dla każdego, kto chce przygotowywać pełnowartościowe posiłki, ale nie zawsze ma na wystarczająco dużo czasu, by gotować w tradycyjny sposób. Unikalna receptura koncentratów bulionu Krakus, bez konserwantów, zagęstników i glutaminianu sodu to niezbędnik gotowy do codziennego, szybkiego i sprytnego zastosowania.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,99

  • Śr

    1,56

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9045

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane