Kampania promocyjna 'Kolej na Żubra'

Autor: dlahandlu.pl 24 marca 2015 13:53

Żubr ponownie nawiązał współpracę z agencją PZL. Kampanię inauguruje „Kolej na Żubra". Historię wymyślił i wyreżyserował Iwo Zaniewski - współtwórca i reżyser pierwszych filmów Żubra.

W najnowszej historii główny bohater jest zdecydowany, wręcz nieustępliwy w obronie słusznej sprawy. W filmie pojawiają się tory i parowóz, czyli elementy należące do świata ludzi, z którym to światem po raz pierwszy w reklamie spotyka się Żubr.

Sposób opowiadania historii różni się w zależności od tego, czy będzie emitowana w internecie, radiu czy w prasie. Takie formy, jak komiks pokazują nowe możliwości dotarcia do odbiorców. Kampanię będzie można oglądać od kwietna do lipca w telewizji, outdoorze, internecie, prasie oraz w sklepach.
PZL stworzył wizerunek marki oraz platformę komunikacyjną, w której piwo reklamowane jest bez pokazywania sytuacji jego spożycia.
Za kreację reklamy zrealizowanej w całości w Puszczy Białowieskiej odpowiada agencja PZL.

Żubr to według udziałów rynkowych pierwsza, co do wielkości marka, na polskim rynku.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • mniam26@gazeta.pl 2015-04-10 20:41:35

  Przecież to jest ewidentna reklama w stylu "zimny Lech"na wawelu.W reklamie żubra słychać pociąg taki jak podczas katastrofy smoleńskiej.Widać w tle kaczki i teraz kolej na żubra.Kapujecie?Ta reklama wychodzi w przed dzień 5tej rocznicy .

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,32

 • Śr

  6,96

 • Min

  4,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane