Kampania wizerunkowa Oleju Polskiego

Autor: pr 24 listopada 2015 12:08

Ruszyła jesienna kampania wizerunkowa marki Olej Polski.  Jak twierdzi stare, polskie porzekadło, do serca trafia się przez żołądek. Korzystając z kulinarnego słownictwa, Olej Polski z humorem opisuje nasze cechy narodowe. Poprzez smakowite ujęcia pokazuje to, co w produkcie najważniejsze: tworzone z jego pomocą zdrowe i wyśmienite dania.

Kampania wizerunkowa Oleju Polskiego realizowana jest na zlecenie producenta Oleju Polskiego, spółki Komagra, należącej do Grupy BZK. Działania opierają się na 15” i 30” spotach telewizyjnych. Kreatywne reklamy emitowane w telewizji oraz VOD angażują widza, ponieważ obfitują w apetyczne ujęcia potraw, prezentując walory oleju jako niezbędnego składnika zdrowych i smacznych dań. Działania wizerunkowe Oleju Polskiego opisywane są przez samych twórców jako „apetyczny, bezpretensjonalny manifest nowoczesnej polskości”. Kampania potrwa do 22 grudnia.

Za kreację kampanii dla marki Olej Polski odpowiada agencja reklamowa Kalicińscy.com. Reżyserią spotów zajął się Arkadiusz Żyłka, a ich produkcją - Feelmovie Motion Pictures. Nad zakupem, planowaniem mediów i przebiegiem kampanii czuwa dom mediowy UM (Universal McCann).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8846

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane