Kampus Google powstanie na warszawskiej Pradze

Autor: www.dlahandlu.pl 5 maja 2015 09:42

Kampus Google powstanie na warszawskiej Pradze fot. googlepolska.blogspot.com

Zarząd BBI Development poinformował, że 4 maja spółka zależna - Centrum Praskie Koneser - zawarła umowę najmu ze spółką Google Poland. Na jej podstawie CPK odda w najem Google pomieszczenia biurowe w rczęści biurowo-handlowej projektu Centrum Praskie Koneser.

Wynajęta na podstawie umowy powierzchnia nie przekracza 5  proc. łącznej powierzchni najmu całego obiektu.

- Miesięczny czynsz najmu ustalony przez strony nie odbiega od rynkowych stawek czynszu powszechnie stosowanych dla obiektów o standardzie i lokalizacji zbliżonych do tego typu obiektów - informuje BBI Development.

- Kampus Warsaw dołączy do naszej międzynarodowej sieci kampusów w Londynie, Tel Awiwie i Seulu, z przestrzeniami w Madrycie i Sao Paulo, które zostaną otwarte w dalszej części roku. Drzwi kampusu zostaną otwarte pod koniec 2015 r. Mamy nadzieję, że obiekt stanie się centrum społeczności startupowej nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie Środkowo-Wschodniej - informuje Google.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • gość 2015-06-10 15:18:28

    Dowód na to jak bardzo opłaca się rewitalizować. Miasto przeznaczyło na Pragę 1,4 mld, tacy inwestorzy jak Koneser pewnie drugie tyle, jeśli się zainwestuje w Pragę, to myślę, że takich firm jak Google będzie tu więcej. Poprawiliśmy komunikację, teraz czas na poprawę jakości życia.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane