PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Karmar generalnym wykonawcą CH Nowa Stacja w Pruszkowie

Autor: dlahandlu.pl 14 marca 2016 14:17

Spółka ECC Real Estate podpisała kontrakt na realizację Nowej Stacji – pierwszego centrum handlowego w Pruszkowie. Wykonanie prac budowlanych powierzono firmie KARMAR S.A. W przygotowaniu inwestycji dewelopera wspomagała spółka BYPolska Property Development. Obiekt zostanie oddany do użytku w IV kwartale 2017 roku.

Nowa Stacja będzie pierwszym centrum handlowo-rozrywkowym w mieście, oczekiwanym przez mieszkańców i przygotowanym w zgodzie z ich potrzebami. Wygodnie zaprojektowany i doskonale zlokalizowany obiekt – zaledwie 300 m. od dworca PKP, z dwoma parkingami (na poziomie -1 i na dachu) na około 800 samochodów, na powierzchni 27 000 mkw. zaoferuje dostęp do ponad 120 znanych sklepów, w tym m.in. pierwszego w Pruszkowie H&M, oraz do licznych atrakcji, zachęcając do korzystania z pierwszego w Pruszkowie 7-salowego kina multipleks, klubu fitness, szkoły tańca, sezonowego lodowiska, ze strefy zabaw dla dzieci czy ścianki wspinaczkowej. 

Wchodząca w skład Bouygues Construction, jednej z największych grup budowlanych na świecie, spółka KARMAR S.A. należy do grona czołowych firm z tej branży w Polsce. W swej historii brała udział w realizacji ponad 10 centrów handlowych na terenie całego kraju. Współpracowała m.in. przy budowie centrum handlowego Wola Park czy też jednego z największych centrów w Europie – stołecznej Arkadii. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    18,99

  • Śr

    15,75

  • Min

    9,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane