PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Karty płatnicze Makro Millennium w halach sieci

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 31 sierpnia 2011 11:25

Oferta obejmuje szerokie spektrum produktów zarówno dla właścicieli firm, jak i ich pracowników: karty płatnicze (debetowe i kredytowe), rachunki bankowe, różne formy kredytów oraz leasing.

Kluczowym elementem oferty Banku Millennium i Makro Cash & Carry są karty partnerskie Makro Millennium systemu MasterCard, łączące funkcjonalności karty płatniczej i karty wejściowej do hal. Karty umożliwiają dokonywanie płatności bezgotówkowych nie tylko w halach Makro, ale również we wszystkich punktach handlowo-usługowych akceptujących karty MasterCard/Maestro.

Do końca września br. w halach Makro na terenie całego kraju zostaną uruchomione Punkty Obsługi Klienta Banku Millennium, w których odbywa się wymiana dotychczasowych kart Makro na karty płatnicze Makro Millennium. Obecnie punkty działają już w halach  w Warszawie, Ząbkach, Zabrzu, Katowicach, Sosnowcu, Rybniku, Gdańsku, Gdyni, Bydgoszczy, Toruniu, Kielcach, Częstochowie, Krakowie i Bielsko-Białej. W Punktach Obsługi Klienta można wnioskować także o produkty kredytowe z oferty Makro Millennium.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,76

  • Min

    2,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane