PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Karuzela Park w Biskupcu ma nowych najemców, budowa przebiega zgodnie z planem

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 23 stycznia 2012 14:30

Firma Retail Concept zajmująca się komercjalizacją obiektu handlowo-usługowego - Karuzela Park w Biskupcu - podpisała kolejne umowy najmu - z sieciami CCC i MediaExpert. Budowa przebiega zgodnie z harmonogramem, inwestycja ma również zapewnione finansowanie ze strony Deutsche Banku.

Obiekt jest już prawie całkowicie skomercjalizowany, zostały tylko dwa lokale - ostatnio do grona najemców Karuzela Park dołączyły: marka obuwnicza CCC, zajmując lokal o powierzchni 320 mkw., oraz sklep elektroniczny MediaExpert, na powierzchni 522 mkw.

Ponadto w centrum znajdą się: Polomarket z 890 mkw. powierzchni, Rossmann o powierzchni 360 mkw., Pepco - 305 mkw., Ray Obuwie - 120 mkw.
Obecnie, na terenie inwestycji, trwają zaawansowane prace budowlane. Otwarcie obiektu zaplanowane jest na II kwartał 2012 roku.

Karuzela Park w Biskupcu to 13 punktów handlowo-usługowych zlokalizowanych na powierzchni 3,4 tys. mkw. Klienci będą mieli do dyspozycji 120 miejsc parkingowych. Karuzela Parki są małymi obiektami handlowymi, które powstają w miastach do 40 tys. mieszkańców. Przeznaczone są do codziennych zakupów z łatwym dostępem dla niezmotoryzowanych klientów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,50

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane