Kasoterminal iPOS ze wsparciem funduszu TFI Capital Partners

Autor: dlahandlu.pl 30 stycznia 2017 11:45


iPOS, polski producent rozwiązań informatycznych dla małych i średnich detalistów i punktów usługowych, uzyskał wsparcie ze strony funduszy zarządzanych przez TFI Capital Partners. Całkowite zamknięcie transakcji planowane jest w pierwszym kwartale obecnego roku.

Firma od listopada 2016 roku oferuje urządzenie iPOS duet, będące drukarką fiskalną zintegrowaną z terminalem płatniczym oraz aplikacją chmurową iPOS Web do zarządzania punktami handlowymi. Szeroka dystrybucja produktu rozpocznie się w lutym. 

Model iPOS duet bazuje na drukarce fiskalnej, a nie na kasie fiskalnej. Drugim głównym elementem urządzenia jest terminal płatniczy wyposażony w klawiaturę i ekran dotykowy. Całość rozwiązania jest zintegrowana z platformą iPOS web, która pozwala na zdalne zarządzanie urządzeniami, usługami, asortymentem i personelem, a równocześnie zapewnia wgląd do bieżących informacji o kluczowych aspektach prowadzonej działalności.

Kasoterminal iPOS, oferowany w cenie porównywalnej do średniej klasy fiskalnej tj. 1699 zł netto, a wypełnia obowiązek fiskalnej rejestracji sprzedaży, posiada terminal płatniczy, a jego aplikacja jest na bieżąco aktualizowana o kolejne nowe funkcjonalności.

- Na ok. 1,2 mln kas fiskalnych wykorzystywanych przez detalistów przypada zaledwie ok. 200 tys. terminali płatniczych. W naszym rozwiązaniu terminal stanowi integralną część rozwiązania – jest on własnością przedsiębiorcy. Brak potrzeby dzierżawy terminala oznacza w 5-letnim okresie funkcjonowania stanowiska kasowego 2 – 3 tys. zł oszczędności” – powiedział Michał Pawłowski, współzałożyciel iPOS SA, odpowiedzialny za sprzedaż.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane