Katarzyna Bielecka z doświadczeniem w Auchan na czele Sephora Polska

Autor: wirtualnemedia.pl 6 kwietnia 2017 09:44

Katarzyna Bielecka z doświadczeniem w Auchan na czele Sephora Polska fot. Sephora

Katarzyna Bielecka objęła stanowisko dyrektora generalnego sieci perfumerii Sephora Polska. Zastąpiła na nim Adama Kołodziejczyka, który do Sephory przeszedł z sieci Komfort w połowie 2014 roku. Prezesem firmy jest Gilles Maurice Alfred  DOUGOUD - podały wirtualnemedia.pl

Z siecią perfumerii Sephora w Polsce Katarzyna Bielecka związana jest od 2009 r. Pracę w strukturach Sephora Polska rozpoczęła w dziale asortymentu, przez 5 lat pełniąc funkcję jego dyrektora. W tej roli odpowiadała za strategię asortymentową sieci, w tym wprowadzenia nowych marek, a także za negocjacje i visual merchandising. Kolejnym krokiem w karierze było objęcie funkcji dyrektora sprzedaży, którą pełniła przez 2 lata. Przez 4 lata była też członkiem międzynarodowej grupy negocjacyjnej G4 w ramach struktury Sephora Europe. Bielecka ma blisko 17 lat doświadczenia w sektorze retail. Przed dołączeniem do Sephora Polska związana była zawodowo z takimi firmami jak Disney, Auchan, Galeria Centrum czy In Wear Group. Coaching, którym zajmuje się od 3 lat, traktuje jako pasję i formę samorozwoju. Z wykształcenia jest ekonomistą i matematykiem, absolwentką dwóch kierunków na Uniwersytecie Warszawskim.

Pod koniec marca w KRS zarejestrowano także zmianę polegającą na wykreśleniu z zarządu Aline BURELIER i wpisaniu na to miejsce Alexis'a ROLLIER, który od stycznia 2017 jest szefem finansów Sephory na Europę i Bliski Wschód. 

Do sieci Sephora należy 95 placówek drogeryjnych w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8471

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 689431

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane