Katarzyna Figura poleca frytki McCain

Autor: www.dlahandlu.pl/pr 30 września 2011 10:55

Katarzyna Figura poleca frytki McCain

Zdjęcie Katarzyny Figury, która jest ambasadorką największego na świecie producenta frytek, pojawi się na limitowanej edycji flagowego produktu marki McCain: 1.2.3 Frytki Karbowane.

Fotografia, ukazująca aktorkę znaną ze swojej świetnej figury, nawiązuje do głównego atrybutu produktu: tylko 5 proc. tłuszczu po przygotowaniu w piekarniku. Opakowanie sygnowane zdjęciem i podpisem aktorki jest kolejnym krokiem we współpracy marki McCain i Katarzyny Figury.

1.2.3 Frytki są produkowane ze starannie wybranych ziemniaków oraz opracowanego przez McCain 100 proc. oleju słonecznikowego o niskiej zawartości nasyconych kwasów tłuszczowych. 100 gram frytek przygotowanych w piekarniku to zaledwie 8 proc. dziennego zapotrzebowania na energię dorosłego człowieka.

-  Dbamy o to, aby nasze były smaczne i stanowiły część zbilansowanej diety i zdrowego stylu życia. Takie podejście do produktu wynika z przyjętej przez nas strategii „It's all good". Katarzyna Figura uosabia wszystkie te cechy: prowadzi zdrowy styl życia, jest świetną aktorką, wspaniałą kobietą, matką i jest znana z zamiłowania do dobrego jedzenia - powiedziała Katarzyna Woźniak, dyrektor sprzedaży i marketingu w McCain Poland.

W ramach współpracy z marką McCain, Katarzyna Figura przygotowała 12 przepisów na zbilansowane dania z frytkami. Jeden z nich pojawi się na rewersie opakowania McCain 1.2.3 Frytki Karbowane. Opakowania z limitowanej edycji ze zdjęciem Katarzyny Figury pojawią się w sklepach
z początkiem września.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9628

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane