Katarzyna Kosel nowym członkiem zarządu Makro Polska. Odpowiada za politykę personalną

Autor: dlahandlu.pl 21 marca 2018 15:05

Katarzyna Kosel nowym członkiem zarządu Makro Polska. Odpowiada za politykę personalną Na zdj. Katarzyna Kosel, fot. Makro Polska

1 marca stanowisko dyrektora Pionu Personalnego i członka zarządu w Makro Polska objęła Katarzyna Kosel. Będzie ona odpowiadać za politykę personalną ogólnopolskiej sieci hurtowni.

Katarzyna Kosel od 2012 roku związana była z Grupą Kingfisher. W 2017 roku pracowała dla największej spółki w Grupie Kingfisher B&Q plc w Wielkiej Brytanii, gdzie odpowiadała za 8,5 proc. obrotu całej Grupy, pełniąc rolę dyrektora handlowego Pionu Technicznego. W latach 2012-2016 pracowała na rzecz spółki Castorama Polska jako dyrektor ds. personalnych i odpowiedzialności społecznej. Piastowała również stanowisko członka Komitetu Odpowiedzialności Społecznej w Grupie KingFisher.

W 2015 roku dołączyła do zarządu Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji (POHID) jako członek zarządu ds. sieci przemysłowych i pełniła tę funkcję przez 2 lata. We wcześniejszych etapach swojej kariery przez blisko 12 lat związana była z siecią Carrefour Polska, gdzie przez ostatnie 7 lat zajmowała stanowisko dyrektora zasobów ludzkich dyrekcji generalnej. Katarzyna Kosel posiada ukończone studia MBA w obszarze strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi oraz program AMP IESE Business School i jest magistrem ekonomii.

W marcu 2018 roku Katarzyna Kosel objęła stanowisko dyrektora Pionu Personalnego i członka zarządu w sieci Makro Polska. Będzie odpowiadać za politykę personalną tej ogólnopolskiej sieci hurtowni.

23 listopada 2017 w KRS spółki Makro Polska została wpisana zmiana polegająca na wykreśleniu z listy członków zarządu Hanny Dereszyńskiej, która zasiadała w zarządzie Makro Polska od października 2014 roku.

Na koniec marca 2017 r. sieć Makro miała w Polsce 30 hal. Frma nie otwierała w 2017 r. nowych placówek w naszym kraju. Sieć Makro postawiła w tym roku przede wszystkim na rozwój logistyki. Zgodnie z planem zaplecze magazynowe powiększy się o trzy obiekty. Ponadto, pod koniec zeszłego roku firma ogłosiła, że zainwestuje 100 mln zł w ciągu trzech lat w remonty swoich placówek.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,98

  • Śr

    7,96

  • Min

    4,63

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4588

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane