PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Katharsis Development rusza z budową drugiego HopStop w Zamościu

Autor: dlahandlu.pl 30 marca 2015 17:23

Inwestor Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego w Zamościu może rozpocząć prace budowlane. Pozwolenie na budowę kompleksu HopStop łączącego transport i handel jest już prawomocne. Będzie to drugi obiekt HopStop  w Zamościu.  Pierwszy powstaje na terenie dawnej bazy PKS,  przy ul.  Sadowej.

Zintegrowane Centrum Komunikacyjne HopStop w Zamościu to projekt zlokalizowany w trójkącie ulic: Hrubieszowska, Gminna, Niepodległości. Obiekt o powierzchni 4000 mkw. GLA połączy dworzec PKS z usługami i handlem. Dla PKS w Zamościu zaplanowano powierzchnię dworcową wraz z placem manewrowym oraz pięć stanowisk odjazdowych. Z dziesięciu stanowisk skorzystają przewoźnicy prywatni. Na terenie inwestycji przewidziano ogólnodostępny parking naziemny dla 80 samochodów, w tym 4 miejsca dla osób niepełnosprawnych. 

Jak podaje koordynator ds. komercjalizacji w Katharsis Development Justyna Kojak, większość lokali w Zintegrowanym Centrum Komunikacyjnym w Zamościu jest już zajęta. Przy ulicy Hrubieszowskiej swoje lokale otworzą m.in. Stokrotka, Rossmann, Pepco, Apteka Dyżurna oraz cukiernia Jutrzenka.

Budowa Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego HopStop w Zamościu rozpocznie się w drugim kwartale tego roku i potrwa około 10 miesięcy. To druga inwestycja Katharsis Development realizowana w Zamościu. W listopadzie ubiegłego roku inwestor przystąpił do prac budowlanych na terenie dawnej bazy PKS przy ulicy Sadowej. Powstaje tam parterowy, śródmiejski zespół budynków usługowo-handlowych wraz ze stacją benzynową PKN ORLEN. Obiekt HopStop Zamość Sadowa o powierzchni GLA 6000 mkw. otworzy się w IV kwartale 2015 r.

Katharsis Development to firma deweloperska. W jej portfolio znajdują się convenience centers o wspólnej nazwie HopStop, a także Zintegrowane Centrum Komunikacyjne w Olsztynie. W skład portfela HopStop-ów wchodzą obiekty handlowe o powierzchni od kilku do kilkunastu tysięcy mkw. usytuowane w takich miastach jak: Warszawa, Radom, Zamość, Siedlce, Ostrów Wielkopolski. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,99

  • Śr

    6,92

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane