Kaufland kontynuuje akcję sprzedaży pluszaków

Autor: dlahandlu.pl 15 listopada 2017 11:45

Trend sprzedaży maskotek w sieciach handlowych wcale się nie kończy, wręcz przeciwnie. Sieć Kaufland wprowadza właśnie drugą edycję akcji „Przytul swoich ulubionych bohaterów”.

Sieć poinformowała, że wprowadza akcję, w ramach której można kupować w promocyjnej cenie maskotki popularnych bajkowych bohaterów Looney Tunes: m.in. Królika Bugsa, czy Kaczora Daffy.

Zasady akcji „Przytul swoich ulubionych bohaterów 2” są proste: za każde wydane 20 zł na zakupy w dowolnym sklepie sieci Kaufland klient otrzyma znaczek. Po zebraniu czterech znaczków i dopłacie 19,99 zł można odebrać swojego ulubionego, bajkowego bohatera.

Do zebrania jest 11 pluszowych maskotek z bohaterami z popularnych kreskówek Looney Tunes, Tom i Jerry oraz Scooby-Doo! – m.in. Królik Bugs, Kaczor Daffy, Scooby-Doo, Tom, Jerry czy Kanarek Tweety. Regularna cena maskotek wynosi 39,99 zł. Akcja trwa do 24 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

To już druga tego taka akcja sieci Kaufland. W maju i czerwcu tego roku sieć proponowała promocję, w ramach której za każde wydane 20 zł na zakupy w jednym ze sklepów sieci Kaufland, klient otrzymywał naklejkę. Do odebrania zabawki uprawniał 25 naklejek. Przytulankę można też było kupić za 9,99 zł i pięć naklejek, albo za 29,99 ceny regularnej. Wówczas klienci mogli kolekcjonować bohaterów filmów wytwórni Dreamworks: trolle Poppy i Mruk, Shrek, Osiołek i Kot w butach, panda Po, smok Szczerbatek, Król Julian itd.

Przypomnijmy, że podobna akcja stała się hitem w Biedronce. Sieć zaproponowała w sierpniu tego roku drugą edycję akcji "Gang Świeżaków" (pierwsza ruszyła pod koniec sierpnia 2016 r.), czyli sprzedaż maskotek owoców i warzyw. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zbierać naklejki przyznawane podczas bieżących zakupów w Biedronce na specjalne karty kolekcjonerskie.  

W tym samym czasie co Biedronka, podobną akcję wprowadził Lidl. Lidlaki w kształcie owoców i warzyw można kupić po 9,99 zł za sztukę.

Biedronka, Lidl i Kaufland to nie jedyne sieci, które sprzedają pluszowe zabawki. Na akcje ze sprzedażą maskotek zdecydowały się także sieci: Polomarket, Inmedio, Spar.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,55

  • Śr

    3,20

  • Min

    2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane