Kaufland otwiera kolejne hipermarkety na Śląsku

Autor: www.dlahandlu.pl 28 lutego 2013 12:04

28 lutego rusza sklep sieci Kaufland w Bytomiu przy ulicy Zabrzańskiej 9. Będzie to już 165. market sieci w Polsce i 28. w województwie śląskim. Tego samego dnia został otwarty sklep w Częstochowie przy ul. Okulickiego 29.

Nowy sklep Kaufland w Bytomiu jest już trzecim z kolei marketem tej sieci otwartym w ciągu tygodnia w województwie śląskim. Jednocześnie to już piąty nowo otwarty sklep Kaufland w tym roku w Polsce. Dzięki otwarciu sklepu Kaufland powstało blisko 100 nowych miejsc pracy  w markecie, a dodatkowe miejsca pracy utworzą najemcy pasażu handlowego. Powierzchnia sprzedaży w markecie wynosi blisko 3000 mkw. W sklepie znajduje się 10 kas.

Sklep w Częstochowie ma 2000 mkw. powierzchni handlowej. W sklepie znajduje się 8 kas, które zapewniają szybką obsługę. Dla klientów sklepu przygotowano 201 miejsc parkingowych. Dodatkową ofertę sklepu Kaufland w Częstochowie wzbogacą punkty usługowo-handlowe, zlokalizowane w pasażu marketu. Ich powierzchnia sprzedaży wynosi blisko 150 mkw. Swoje usługi i produkty oferować będą: kiosk z prasą, piekarnia z cukiernią, sklep z mięsem oraz stoisko gastronomiczne.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane