Kaufland szuka pracowników wśród studentów. Na szkolenia sieć przeznacza 11 mln zł

Autor: dlahandlu.pl 2 marca 2017 13:16

Kaufland szuka pracowników wśród studentów. Na szkolenia sieć przeznacza 11 mln zł Fot. Shutterstock

Kaufland szuka absolwentów lub studentów ostatniego roku studiów, którzy chcą łączyć naukę z pracą i poznać specyfikę międzynarodowej sieci handlowej. Sieć poszukuje osób, które chcą rozwijać się w departamentach sprzedaży, logistyki, zakupu oraz pionie kadr i płac. Program Absolwent trwa rok, a w przypadku Departamentu Zakupu – siedem miesięcy. Po ukończeniu programu możliwy jest dalszy rozwój zawodowy w Kauflandzie.

Kaufland zachęca także studentów do wzięcia udziału w płatnych praktykach wakacyjnych, które są świetną okazją do zdobycia nowych umiejętności i pierwszych doświadczeń zawodowych. Praktyki mogą trwać od jednego do trzech miesięcy. Firma oferuje możliwość rozwoju w działach zajmujących się sprzedażą, logistyką, polityką personalną, nadzorem i eksploatacją marketów, zakupem produktów i usług czy zarządzaniem nieruchomościami.

Kaufland stawia na rozwój pracowników, dlatego aż 95 proc. awansów w firmie to awanse wewnętrzne. – Inwestujemy w podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, co roku przeznaczając prawie 11 mln zł na szkolenia. Obowiązują u nas jasne zasady i ścieżki rozwoju zawodowego. Oferujemy możliwości i wyzwania, a poprzez stabilne zatrudnienie dajemy poczucie bezpieczeństwa i gwarantujemy zadowolenie naszych pracowników, czego dowodem jest to, że chcą się na dłużej wiązać z naszą firmą i rozwijać się zawodowo w Kauflandzie – mówi Małgorzata Ławnik, dyrektor pionu personalnego Kaufland Polska.

W całej Europie Kaufland posiada około 1200 sklepów i zatrudnia ponad 150 tysięcy pracowników. W Polsce pierwszy sklep sieci Kaufland został otwarty w 2001 roku. Dziś jest ich już ponad 200.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9386

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane