PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Kawy Jacobs z silnym wsparciem sprzedaży

Autor: dlahandlu.pl 3 lutego 2014 12:50

„Stworzone z bliskości" - pod takim hasłem od lutego startuje druga edycja kampanii Jacobs, której towarzyszą ceramiczne puszki stworzone przez trzy pary znanych artystów. Konsumenci będą mogli zdobyć jedną z ponad 200 000 takich puszek za zakup promocyjnych produktów marki.

Ceramiczne puszki zostały zaprojektowane dla Jacobs przez znane duety artystów: Katarzynę Grocholę i Dorotę Szelągowską, Natalię i Paulinę Przybysz oraz Anitę Lipnicką i Johna Portera. 

Promocja otrzyma silne wsparcie w postaci kampani telewizyjnej, internetowej i outdoorowej, a także aktywności w prasie oraz zintegrowanych działań w punktach sprzedaży. Do końca kwietnia w stacjach telewizyjnych o zasięgu ogólnopolskim (m.in. TVP, TVN, Polsat) oraz w kanałach tematycznych będzie można obejrzeć trzy spoty z udziałem gwiazd współpracujących przy projekcie. Przez pierwsze cztery miesiące akcji będą także prowadzone działania w internecie - zarówno w postaci dedykowanych banerów, jak i szeroko zakrojonej kampanii w największych wyszukiwarkach. Dodatkowo, w maju planowana jest odsłona billboardowa.

Na potrzeby kampanii powstały również innowacyjne materiały POSm przedstawiające ceramiczne puszki, dzięki którym konsumenci będą mieli okazję zobaczyć, jak w rzeczywistości wygląda prezent. Informacje o promocji zostały również umieszczone na 10 najpopularniejszych wśród konsumentów produktach Jacobs.

W tym roku promocją zostały objęte wszystkie produkty marki - w sumie 54 różne artykuły. Aby zdobyć puszkę z limitowanej serii wystarczy kupić produkty Jacobs i zachować nakrętki lub opakowania, aby zebrać 20 punktów. Następnie należy je wymienić na wybraną puszkę w salonach Inmedio lub Relay na terenie całej Polski. Informacja o adresach punktów odbioru nagród jest dostępna, między innymi na dedykowanej stronie kampanii: www.jacobsart.pl. Promocja trwa od 1 lutego do 31 lipca lub do wyczerpania zapasów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane