PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Każdy może zostać menedżerem Tesco

Autor: dlahandlu.pl/pr 18 stycznia 2016 10:28

Każdy może zostać menedżerem Tesco Tesco wprowadza własną grę

Tesco wprowadza własną grę na tablety i telefony dopasowaną do najnowszych trendów gier typu casual. Gra „Moje Małe Tesco” zaprasza użytkownika do wirtualnej rzeczywistości, gdzie każdy może stworzyć swój własny sklep Tesco i zobaczyć czy posiada umiejętności potrzebne do prowadzenia hipermarketu.

W ostatnich latach rynek gier uległ dużej zmianie. Rosnąca popularność smartfonów i tabletów sprawiła, że teraz możemy grać kiedy tylko chcemy i gdziekolwiek jesteśmy. To z kolei wpłynęło na wzrost popularności gier typu casual. 

Podążając za nowymi trendami firma wprowadziła własną grę „Moje Małe Tesco”. Aby sprostać oczekiwaniom nowej generacji użytkowników, aplikacja dostępna jest na systemy iOS, Android i Windows. Rozgrywka możliwa jest również offline. Majka – manager sklepu i zarazem główna postać w grze – pokazuje graczom jak zbudować i udekorować własny sklep, jak zamawiać produkty, uzupełniać półki, ustalać terminy dostawy, czy rekrutować zespól do obsługi klientów. Gra pozwala również na handel wymienny miedzy graczami, gdzie razem podejmujecie codzienne wyzwania w rywalizacji o tytuł najlepiej prowadzonego sklepu. Główny cel to zadowolenie klientów i zwiększenie sprzedaży.

Przeczytaj także:

Gra zawiera ponad 100 poziomów, 80 różnych postaci i mnóstwo nowych umów do zawarcia każdego tygodnia. Moje Małe Tesco to niekończąca się zabawa dla użytkowników.

Jak mówi Digital Manager Tesco na Europę Środkową Tamás Orcifalvi - Wypróbowaliśmy już Moje Małe Tesco na Węgrzech i jak dotąd gra został pobrana prawie 300 000 razy. Mamy nadzieje ze nasi klienci w Polce również ją pokochają. To nie tylko świetna zabawa, ale pozwala również klientom być na bieżąco z tym co dzieje się w prawdziwych sklepach Tesco. Za pomocą wirtualnego świata gracze mogą zapoznać się z najnowszymi ofertami i produktami dostępnymi w Tesco, a następnie mogą udać się do sklepu i skorzystać z nich w prawdziwym życiu.
Ci którzy chcą się przekonać czy sprawdziliby się w roli managerów hipermarketu, mogą pobrać grę „Moje Małe Tesco” wchodząc na stronę www.tesco.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • angel94 2016-02-11 11:59:31

    A do czego jest to okienko(gdy odwiedzamy znajomego w grze) "Liczba pozostałych wskazówek" ????

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane