PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

KFC najemcą NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim

Autor: dlahandlu.pl 11 marca 2011 15:13

W nowobudowanym Centrum Handlowym NoVa Park znajdzie się pierwsza w Gorzowie Wielkopolskim restauracja KFC. Lokal o powierzchni 130 mkw. zlokalizowany w strefie restauracyjnej ruszy wiosną przyszłego roku.

Ofertę gastronomiczną Centrum stanowić będzie w sumie 14 kawiarni i restauracji zlokalizowanych na dwóch poziomach NoVa Park.

Komercjalizację realizuje inwestor tj. irlandzka grupa Caelum Development wspólnie z Jones Lang LaSalle. W tej chwili wynajęta powierzchnia Centrum NoVa Park wynosi 60 proc.

NoVa Park to centrum handlowe o zasięgu regionalnym zlokalizowane na ulicy Przemysłowej i Grobla w Gorzowie Wielkopolskim. Na powierzchni 32.400 mkw (powierzchnia najmu); całkowita wynosi 75.000 mkw) uruchomionych zostanie 140 lokali handlowo/usługowych w tym 14 gastronomicznych. Kupujący będą mieli do dyspozycji 910 miejsc parkingowych.
Oddanie obiektu planowane jest na I kw. 2012 roku. Wśród najemców zajmujących już ponad 60% powierzchni znajdą się m in. Piotr i Paweł, MK Bowling, H&M, C&A, KappAhl, Intersport oraz KFC. Generalnymi wykonawcami tego największego w regionie Centrum Handlowego są Warbud i Mercury Engineering.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane