PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

KiK: 150 sklepów do końca roku

Autor: dlahandlu.pl 18 lipca 2016 14:53

Firma KiK w pierwszym półroczu otworzyła ponad 20 nowych sklepów na terenie całej Polski. Plany rozwoju sieci na drugie półrocze są już znane. Sieć rozpoczyna ekspansję od otwarcia sklepu o powierzchni niemal 600 mkw. 28 lipca w Pile. W kolejnych miesiącach KiK pojawi się w Międzyrzeczu, Gdańsku, Nowym Dworze Mazowieckim, Włocławku, Kielcach, Bielsko-Białej, Sandomierzu i Oświęcimiu.

- Do końca roku chcemy osiągnąć magiczną liczbę 150 sklepów w Polsce. Nasze sklepy znajdą się w Galeriach Handlowych, Retail Parkach, ale także przy ulicach handlowych. Dzięki temu konsekwentnie budujemy rozpoznawalność oraz kreujemy pozytywny wizerunek marki w oczach naszych klientów – mówi dyrektor generalny sklepów KiK, Mariusz Kulik.

KiK Textil Sp. z o. o. to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3 200 sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier i Chorwacji.

Przeczytaj także:

KiK Textil Sp. z o. o. oferuje bogaty asortyment, obejmujący odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,76

  • Min

    2,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane