KIK wchodzi do CH Pruchnicka

Autor: dlahandlu.pl 16 października 2012 19:21

Do grona najemców otwartego w styczniu CH Pruchnicka w Jarosławiu dołączył sklep KIK. Marka z odzieżą zajmie ponad 430 mkw. Oficjalne otwarcie sklepu nastąpi 18 października. Odpowiedzialnym za komercjalizację obiektu jest agencja Retail Concept.

- Finalizujemy komercjalizację centrum handlowego Pruchnicka - mówi Marceli Maćkiewicz z firmy Retail Concept. - Został ostatni wolny lokal, na który umowę podpiszemy jeszcze w tym miesiącu. Galeria jest jedynym tego typu obiektem handlowym w mieście - dodaje Maćkiewicz.

Wśród najemców CH Pruchnicka znajdują się m.in.: supermarket Tesco, Euro RTV AGD, Jysk, PLAY, Moodo, CCC, Campus Alpinus, Centrum Chińskie, restauracja Big City Pizza, kwiaciarnia i sklep zoologiczny. Branżę zdrowia i urody reprezentują m.in.: Drogeria Laboo, apteka, Open Optyk czy fryzjer. W ofercie dla dzieci znajduje się plac zabaw i sklep z zabawkami - Świat Dziecka. W centrum jest również salon meblowy Black Red White.

CH Pruchnicka, otwarte 26 stycznia 2012 roku, usytuowane jest w centrum Jarosławia, przy ulicy Pruchnickiej. Powierzchnia całkowita obiektu to 7,4 tys. mkw. Znajduje się tu również parking na 250 miejsc. Głównym inwestorem projektu jest firma PHU Szron z Jarosławia. Szacowany koszt inwestycji to ponad 20 mln zł.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11014

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane