PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Kikkoman i Tabasco we wspólnej kampanii

Autor: dlahandlu.pl 11 lutego 2015 09:38

Z początkiem lutego ruszyła kolejna odsłona Kulinarnych Inspiracji Kikkoman i TABASCO®. Akcja połączona jest z konkursem „Ostra promocja". Działania mają charakter wizerunkowo-sprzedażowy. Kampania trwa do końca 2015 r.

Akcja promocyjna Kulinarne Inspiracje Kikkoman i TABASCO® obejmuje sieci handlowe i sklepy detaliczne w całej Polsce. Ma ona zachęcić konsumentów do częstszego sięgania po produkty marek TABASCO®, Kikkoman i Del Monte. W każdy weekend miesiąca w wybranych punktach sprzedaży, będą prowadzone działania mające na celu edukację konsumentów w zakresie wykorzystania produktów tych trzech marek w codziennej kuchni.

Kulinarnym Inspiracjom Kikkoman i TABASCO® towarzyszy dodatkowo konkurs konsumencki - „Ostra promocja". Należy kupić produkty, które są oznaczone specjalną promocyjną naklejką, założyć konto w serwisie internetowym organizatora konkursu - firmy Develey, rejestrować kody promocyjne, zbierać punkty i wymieniać je na nagrody. Aktualna lista produktów oraz sklepów objętych promocją jest dostępna na stronie internetowej Develey.

Promocję akcji Kulinarne Inspiracje Kikkoman i TABASCO® wspierają materiały POS (stoiska z hostessami, display'e, broszury z przepisami, ulotki).

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    3,68

  • Min

    2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane