Kilargo przedłuża umowę z Frigo Logistics na dystrybucję lodów

Autor: dlahandlu.pl 31 stycznia 2018 10:04

Kilargo, jeden z największych producentów lodów w Europie Środkowo - Wschodniej i Frigo Logistics, przedłużyły umowę w zakresie pełnej logistyki oraz dystrybucji produktów głęboko mrożonych na terenie Polski.

- Dla Kilargo w całym łańcuchu dostaw, kluczowym elementem jest dystrybucja i logistyka. Dlatego też podejmując decyzję o przedłużeniu współpracy z Frigo Logistics kierowaliśmy się przede wszystkim wysoką jakością świadczonych usług (KPI na najwyższym poziomie), doświadczeniem, profesjonalizmem i rynkową ofertą na usługi logistyczno-dystrybucyjne - mówi Daniel Chudzik – członek zarządu Kilargo.
- Lody to jeden z najbardziej wymagających produktów w sektorze FMCG z uwagi na wysoką sezonowość produktów. Logistyka i dystrybucja lodów jest bardzo wymagająca, stąd tym bardziej cieszymy się, że podpisaliśmy po raz drugi umowę o współpracy z Kilargo - mówi Kristof Verbruggen,  prezes zarządu Frigo Logistics:
Kilargo powstało w 1992 roku jako niewielka firma rodzinna usytuowana w Chechle Pierwszym pod Pabianicami. W ciągu kilkunastu lat z firmy, której jedynym produktem był sandwicz lodowy, Kilargo stało się jednym z większych producentów lodów w Europie Środkowo-Wschodniej. 

Frigo Logistics to przedsiębiorstwo zajmujące się logistyką produktów głęboko mrożonych.
Jest częścią Nichirei Holding Holland B.V, które wchodzi w skład japońskiego koncernu Nichirei z siedzibą w Tokio, będącego jednym z czołowych operatorów w zakresie logistyki produktów głęboko mrożonych na świecie. Frigo Logistics posiada nowoczesne magazyny oraz centra dystrybucji zlokalizowane w podwarszawskim Błoniu, Radomsku oraz Żninie koło Bydgoszczy.
Spółka jest liderem w krajowym przewozie żywności w temperaturze minus 25 °C.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,59

  • Śr

    3,49

  • Min

    1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8833

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane