Kino Helios w rozbudowanym Parku Handlowym Bielany

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 3 lipca 2012 19:00

Osiem nowoczesnych i przestronnych sal, w tym sala premierowa na około 500 miejsc, idealna do organizowania koncertów, sprzęt umożliwiający projekcje w technologii 3D oraz kawiarnia i bar kinowy - tak wyglądać będzie nowe kino w rozbudowywanym Parku Handlowym Bielany. Inter IKEA Center Group Poland podpisała właśnie umowę z operatorem kinowym Helios.

- Podpisanie tej umowy wpisuje się w plany Inter IKEA Center Group Poland związane z planowaną rozbudową Parku Handlowego Bielany - mówi Agnieszka Pyzanowicz-Franke, dyrektor Parku Handlowego Bielany - Po zakończeniu inwestycji będziemy mogli zaoferować klientom około 200 sklepów i punktów usługowych z różnorodną ofertą, strefę restauracyjną oraz nowoczesne kino. Wybór Heliosa gwarantuje, że nasi klienci będą korzystali z profesjonalnych rozwiązań i usług o najwyższym standardzie.

Według planów kino Helios na Bielanach Wrocławskich zlokalizowane będzie na poziomie +2 przebudowanego Parku Handlowego Bielany. Zajmie powierzchnię 3 tys. mkw., a kinomani będą mogli oglądać filmy w ośmiu klimatyzowanych, wygodnych salach. Największa, tzw. sala premierowa, pomieści około pół tysiąca osób, w pozostałych będzie od 120 do 200 miejsc. W sumie we wszystkich pomieszczeniach projekcyjnych, wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt kinotechniczny (ekrany perełkowe Harkness i technologia Dolby 3D Digital Cinema umożliwiająca wyświetlanie filmów w formacie trójwymiarowym), filmy będzie mogło obejrzeć jednocześnie ponad 1500 widzów. Oczekujący na seans będą mogli spędzić czas w kinowym barze i kawiarni.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9201
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane