Klienci Almy nie wymienią punktów lojalnościowych na nagrody

Autor: www.dlahandlu.pl 24 listopada 2016 14:34

Alma powiadamia klientów o braku możliwości wymiany punktów zgromadzonych w programie lojalnościowym na nagrody.

- W związku w długotrwałym oczekiwaniem na decyzję sądu dotyczącą rozpoznawanych łącznie wniosków o otwarcie postępowania sanacyjnego oraz o ogłoszenie upadłości Alma Market SA i sytuacją finansową, w jakiej znalazła się spółka, uprzejmie informujemy, że w chwili obecnej brak jest możliwości wymiany nagród za punkty zgromadzone w programie lojalnościowym. W związku z ogłoszeniem sanacji i ogłoszeniem upadłości roszczenia z tego tytułu będą mogły być zgłaszane do masy upadłościowej lub zarządcy masy sanacyjnej.(...). Zdajemy sobie sprawę, że zaistniała sytuacja jest trudna - podaje spółka.

Przypomnijmy, 15 września 2016 r. Alma Market SA złożyła wniosek o otwarcie postępowania sanacyjnego.

12 października 2016 r. Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie VIII Wydział Gospodarczy do spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych, postanowił o zabezpieczeniu majątku dłużnika Alma Market S.A. z siedzibą w Krakowie przez ustanowienie tymczasowego nadzorcy sądowego w osobie doradcy restrukturyzacyjnego.

14 października 2016 r. zarząd spółki w związku z tym, że postępowanie sanacyjne nie zostało otwarte w terminie trzydziestu dni od dnia złożenia wniosku, z przyczyn formalnych złożył wniosek o ogłoszenie upadłości. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Gość 2016-11-25 10:47:56

  Tak to jest super ważne że klienci nie dostata prezencikow ale ze ludzie nie dostają pensji i nie maja za co żyć to nie problem, ani słowa o pracownikach???

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  27,40

 • Śr

  17,62

 • Min

  11,98

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane