Klienci centrów handlowych oczekują szerokiej oferty usługowej

Autor: pr 19 lipca 2016 19:52

Centrum handlowe przyszłości to więcej niż zakupy. Klienci coraz częściej oczekują rozwiązań typu „dwa w jednym”, które pozwolą im zaoszczędzić czas. Według danych „The Customer Framework” aż 85 proc. badanych jest w stanie zapłacić o jedną czwartą więcej firmie, która oferuje lepszą obsługę klienta. Galerie handlowe dostrzegają, że nowoczesny marketing to także inwestowanie w usługi.

Projektowanie usług (ang. service design) stało się w ostatnich latach jednym  
z najgorętszych tematów, którego nie pomijają również centra handlowe.

Procent usług na rynku dynamicznie rośnie. Ma to wpływ na przemodelowanie oferty obiektów handlowych. Rozpoznawalne marki, unikatowe butiki, czy ciekawa strefa restauracyjna to główne składowe centrów. Czy wystarczające? Badania wskazują, że współczesny konsument oczekuje rozwiązań „kompaktowych”, które pozwolą mu, w jak najkrótszym czasie i w wygodny sposób, zrealizować szereg zadań z listy codziennych obowiązków.

- Nasz klient dynamicznie się zmienia. Jest to związane z dzisiejszym trybem życia. Wybierając się do centrum handlowego analizujemy jego ofertę nie tylko pod kątem marek, ale i usług. Rozumiemy to i dlatego staramy się, aby odwiedzający Galerię Łódzką mogli jednocześnie skorzystać z serwisu takiego jak: fryzjer, kosmetyczka, szewc, pralnia, czy poprawki krawieckie. Stawiamy także na nietypowe rozwiązania uzupełniając naszą ofertę o wybielanie zębów czy ekspresowy manicure. Żadna z usług nie wymaga wcześniejszej rezerwacji, co jest szczególnie doceniane - mówi Beata Stefańska, dyrektor Galerii Łódzkiej.

W Galerii Łódzkiej można wymienić walutę, nadać paczkę w punkcie pocztowym, czy wykupić ubezpieczenie. Ponadto na klientów czeka bezpłatna usługa VIP – „Zakupy ze stylistką”. Natomiast we wrześniu 
w centrum pojawi się samoobsługowy punkt czyszczenia obuwia.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    18,59

  • Śr

    15,07

  • Min

    10,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane