PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Klienci monopolowego zatrzymali złodziei karty kredytowej

Autor: Gazeta Wyborcza 24 stycznia 2011 18:01

Dwóch mężczyzn, którzy próbowali zapłacić za alkohol kradzioną kartą kredytową zatrzymali w nocy stołeczni policjanci. W zatrzymaniu pomogli klienci sklepu - podała Gazeta Wyborcza.

W nocy z niedzieli na poniedziałek patrol policji przejeżdżający ul. Świętokrzyską zauważył czterech szarpiących się mężczyzn. Jak się okazało, trzech z nich było klientami pobliskiego sklepu. Kiedy ekspedientka wezwała pomoc, natychmiast zaczęli biec za dwoma uciekającymi ze sklepu mężczyznami. Jednego z nich udało im się ująć. Był to 21-letni Daniel. Z. Drugi z mężczyzn uciekł, ale policjanci szybko go namierzyli. 21-letni Piotr Z. po krótkim pościgu również został zatrzymany.

Jak się okazało Daniel Z. wraz z Piotrem Z. kupowali w sklepie alkohol. Kiedy chcieli zapłacić kartą kredytową okazało się, że była ona zastrzeżona. Ekspedientka poinformowała, że transakcja nie może być zrealizowana. Wtedy mężczyźni zaczęli uciekać.

Obaj trafili do komendy przy ul. Wilczej. Jak tłumaczył Daniel Z., kartę kredytową, kartę miejską i dowód osobisty znalazł w Al. Jerozolimskich i postanowił spróbować, czy uda mu się wypłacić pieniądze. Policjanci sprawdzili dane z kart i okazało się, że kilka godzin wcześniej do komendy przy Wilczej zgłosiła się kobieta, która złożyła zawiadomienie o kradzieży portfela z dokumentami i kartą kredytową.

W poniedziałek obaj mężczyźni mieli zostać przesłuchani i mają im zostać postawione zarzuty.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    7,78

  • Min

    4,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane