Klub fitness najemcą CH Zielone Wzgórze

Autor: dlahandlu.pl 11 lipca 2017 14:57

Cityfit na powierzchni 1700 mkw. uruchomi klub fitness w Galerii Zielone Wzgórze, której właścicielem i zarządcą jest Carrefour Polska. Jest to już szóste otwarcie zaplanowane przez CityFit na ten rok.

Klub będzie czynny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Przestrzeń treningowa podzielona zostanie na 10 stref, wśród których znajdą się m.in. strefa cardio, funkcjonalna, cross functional, wolne ciężary, fitness, a także strefa relaksu oraz fit test z urządzeniami do pomiaru postępów treningowych. Z oferty klubu będzie można korzystać bez konieczności podpisywania długoterminowych umów oraz z gwarancją stałej ceny karnetu przez cały czas uczęszczania.

Klub CityFit dołączy do najemców Galerii Zielone Wzgórze w 4. kwartale 2017 roku. W tym samym okresie sieć planuje otwarcie klubów również w innym obiekcie należącym do Carrefour Polska – chorzowskim Centrum Handlowym AKS – a także we Wroclavii oraz w krakowskim biurowcu Principio. Na początku przyszłego roku CityFit otworzy trzeci klub w Warszawie – w Galerii Rondo Wiatraczna.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    14,99

  • Śr

    9,27

  • Min

    6,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9045

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane