Knight Frank przygotuje DH Supersam Katowice do otwarcia

Autor: dlahandlu.pl 11 grudnia 2014 13:16

Knight Frank podpisał umowę z DH Supersam Katowice. Zakres kontraktu obejmuje doradztwo przy przygotowaniu obiektu do otwarcia i zarządzania jak również marketing i działania promocyjne. Projekt katowickiego Supersamu należy do portfolio Griffin Real Estate.

Umowa zawarta pomiędzy Knight Frank a DH Supersam Katowice w listopadzie br. dotyczy obszarów asset management tj. kompleksowego doradztwa w zakresie przygotowań do uruchomienia nowego obiektu. Jest to kontynuacja współpracy, którą firmy rozpoczęły w ramach przygotowywania kosztów utrzymania (OPEX) Supersamu.

Knight Frank będzie odpowiadać za przygotowanie i realizację budżetów otwarciowych, organizację przetargów na usługi serwisowe dla obiektu, zatrudnienie i szkolenie zespołu, stworzenie i wdrożenie procedur dla budynku, przygotowanie kampanii otwarcia oraz stworzenie 3-letniej strategii promocji centrum, a więc kompleksowe zagadnienia z obszarów tworzenia strategii, facility management, property management, marketingu i działań promocyjnych oraz bezpośrednie przygotowania do otwarcia w tym także budowanie relacji z otoczeniem lokalnym, organizację przetargów i briefing podwykonawców.
Działania zespołu Retail Asset Management będą ukierunkowane na tworzenie i wdrażanie strategii dla centrum Supersam w Katowicach, w celu maksymalizowania jego wartości, a tym samym zwrotu z inwestycji. Agnieszka Mielcarz, która będzie zarządzać projektem ze strony firmy Knight Frank, posiada 15-letnie doświadczenie w branży centrów handlowych.
Supersam jest zlokalizowany w centrum miasta, w miejscu dawnej hali targowej. Ulica Piotra Skargi, przy której powstaje Supersam, wzbogaci się o 21 000 m.kw. powierzchni handlowo-usługowej. Na trzech kondygnacjach naziemnych, w tym jednej podziemnej, znajdą się lokale handlowe i punkty usługowe. Powstanie tam również centrum fitness, placówka medyczna oraz parking na ponad 400 miejsc postojowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • pro... 2014-12-12 08:54:18

  Będzie ruch, będzie. Ja się wybieram !

 • katowicki 2014-12-11 14:03:26

  ni ma ruchu w obrzydliwej galerii Katowickiej(dworzec) to i tam nie będzie

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  14,99

 • Śr

  9,36

 • Min

  6,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane