Kolejna Biedronka w Elblągu ruszy na początku przyszłego roku

Autor: info.elblag.pl 7 września 2015 10:16

Realizacja małego parku handlowego przy skrzyżowaniu ulic Rawskiej i Łęczyckiej, rozpoczęła się na początku lipca br. Obiekt o łącznej powierzchni użytkowej 2070 mkw., przeznaczony będzie dla pięciu niezależnych operatorów wielobranżowych. Głównym najemcą parku będzie firma Jeronimo Martins Polska, która otworzy w tym miejscu swój kolejny sklep sieci Biedronka

Powierzchnia sprzedaży dyskontu wynosić będzie 820 mkw. Nadal nie wiadomo, kto zajmie pozostałe cztery lokale usługowe. Każdy z nich o wielkości około 300 mkw., posiadać będzie osobne wejście z zewnątrz. Na nieruchomości zaprojektowano także duży parking na 90 miejsc postojowych.

Inwestycja została podzielona na dwa etapy. W pierwszym wybudowana zostanie część obiektu, w której mieścić się będzie market Biedronka. Jego wykonawca – firma Szarafin z miejscowości Skórcz, do tej pory zrealizował już wszystkie prace ziemne oraz fundamentowe i rozpoczął wznoszenie ścian. Budynek pierwszego etapu w stanie surowym zamkniętym, ma być gotowy do końca listopada br. Otwarcie Biedronki planowane jest z kolei na początku przyszłego roku. Natomiast w drugim etapie, do powstałego obiektu dobudowana zostanie część, w której mieścić się będą cztery pozostałe sklepy.

Inwestorem i właścicielem jednohektarowej działki w narożniku ulic Rawskiej i Łęczyckiej, jest warszawska spółka Negotia.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,55

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane