Kolejna drogeria Natura w Kołobrzegu

Autor: dlahandlu.pl 4 kwietnia 2016 11:11

Natura, jedna z największych sieci drogerii w Polsce, 8 kwietnia otwiera nową placówkę w Kołobrzegu. Lokal prowadzony w systemie agencyjnym znajdować się będzie przy
ul. Rodziewiczówny 1. To druga placówka w tym mieście, po otwartej w ubiegłym roku drogerii w Galerii Hosso.

Natura stawia na dynamiczny rozwój; nowa placówka będzie kolejną prowadzoną w systemie agencyjnym. W ramach przyjętej strategii sieć zaprasza do współpracy partnerów biznesowych do współpracy na terenie całego kraju.

- Efektywnie rozszerzamy system drogerii agencyjnych dzięki którym chcemy docierać do klientów w całej Polsce – zarówno tych w dużych aglomeracjach miejskich, jak i mniejszych miejscowościach. Widzimy szczególny potencjał w tym modelu współpracy biznesowej. Naszym partnerom oferujemy szeroki pakiet wsparcia merytorycznego i atrakcyjne warunki umowy. Do końca roku planujemy otwierać kolejne drogerie w tym systemie – mówi Arkadiusz Szczepaniak, wiceprezes zarządu Natura Sp. z o.o.

Sieć drogerii Natura działa na polskim rynku od ponad 18 lat. Natura oferuje szeroką gamę produktów wiodących marek na rynku kosmetyczno-drogeryjnym oraz tych dostępnych w sieci na wyłączność m.in. KOBO Professional, My Secret, Sensique i Seyo.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane