PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Kolejna kampania rekomendacji Nestlé Nutrition

Autor: pr 30 listopada 2011 10:34

Nestlé Nutrition przeprowadza czwartą w ciągu roku kampanię marketingu rekomendacji konsumenckich, promującą produkty spożywcze dla niemowląt i małych dzieci.

Agencja Streetcom zaangażowała w te kampanie w sumie ponad 11.000 Ekspertów ze swojej społeczności. Opinie o promowanych produktach - mleku Gerber i Kaszkach do Picia Nestlé - trafią do prawie 900 000 osób.

Prowadzone kampanie konsekwentnie rozwijają świadomość konsumentów na temat produktów marek Gerber i Nestlé oraz pozwalają producentowi poznać wiarygodne opinie konsumentów. Kampanie potwierdzają, że troskliwi nowocześni rodzice dbający o zdrowie i bezpieczeństwo rodziny to ważna grupa Ekspertów w społeczności Streetcom. To oni najczęściej wypróbowują produkty, które mają zapewnić jakość i bezpieczeństwo ich rodzinom. Dlatego aktywnie oceniają produkty i dzielą się opiniami na ich temat. Stają się doradcami dla swoich znajomych.

Pierwsza kampania rozpoczęła się w październiku 2010 roku. Do 2700 mam - ambasadorek marki Gerber, wybranych spośród społeczności Streetcom - trafiło nowe mleko modyfikowane Gerber 2, przeznaczone dla niemowląt po 6 miesiącu życia. W drugiej kampanii, prowadzonej w czerwcu 2011 roku wzięło udział ponad 2.000 mam dzieci w wieku 5-12 miesięcy. Tym razem wypróbowane zostały Kaszki do picia Nestlé. Trzecia kampania rekomendacji produktów Nestlé odbyła się w sierpniu 2011 roku i dotyczyła mleka Gerber 2. Wzięło w niej udział 2.500 mam dzieci w wieku 6-12 miesięcy. Kampanie wspierały materiały edukacyjne na temat zdrowego odżywiania dzieci i walorów produktów oraz działania w Internecie.

Kontynuacją wcześniejszych akcji promocyjnych jest prowadzona od października 2011 roku kolejna kampania rekomendacji dla mleka Gerber 2 i Gerber 3 Junior. Ambasadorkami zostało 4.000 mam. Wśród nich znajdują się również szczególnie aktywne uczestniczki poprzednich kampanii mleka Gerber. Mogą teraz wypróbować kolejne mleko, odpowiednie dla aktualnego wieku ich dzieci. Gerber 3 Junior jest mlekiem modyfikowanym przeznaczonym dla dzieci powyżej 1 roku życia. Dostarcza ono niezbędnych składników odżywczych - białka, węglowodanów, tłuszczów, witamin i składników mineralnych, potrzebnych do prawidłowego rozwoju dziecka po 1 roku życia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane