PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Kolejna odsłona kampanii piwa Redd's

Autor: wirtualnemedia.pl 8 kwietnia 2016 10:12

Kolejna odsłona kampanii piwa Redd's Fot. Kompania Piwowarska

Właśnie wystartowała nowa odsłona kampanii REDD’Sa. Działania reklamowe wspierają nowe warianty smakowe z rodziny REDD’S: Malinę i Granat oraz Gruszkę  i Chili. W nowym spocie zobaczymy bohatera zeszłorocznej kampanii - sprężynowego Rastamana.

Rok temu swoją premierę miała kampania „REDD’S Piwo inne niż inne”. Tegoroczne działania także są oparte na tym, co odróżnia REDD’Sa nie tylko od lagerów, ale i od innych piw smakowych, czyli na zaskakujących połączeniach. Do Jabłka i Trawy Cytrynowej, Żurawiny oraz Gruszki i Chili dołączyła Malina z Granat. Te warianty orzeźwią w upalne dni wszystkich fanów owocowych smaków. 

Tegoroczna kampania wystartowała 8 kwietnia i potrwa do końca września. Reklama przedstawia przygody surfującego Rastamana, który zmierza się z falami na morzu. Spot wzbogacony jest dodatkowo o wymiar muzyczny: opowiadająca o nowym smaku REDD’Sa piosenka, szybko wpada
w ucho.

Kampania reklamowa oprócz telewizji obejmie Internet oraz aktywności public relations. Platformę kreatywną tegorocznej odsłony kampanii „REDD’S Piwo inne niż inne” przygotował PZL. Za działania BTL odpowiada IQ Marketing, aktywności PR zrealizuje Tailor Made PR, a komunikację w social media realizuje agencja Lubię to. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Zenith Opti Media.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane