Kolejna odsłona loterii promocyjej Żywiec Zdrój

Autor: pr 28 kwietnia 2015 12:24

Kolejna odsłona loterii promocyjej Żywiec Zdrój Fot. Żywiec Zdrój

4 maja firma Żywiec Zdrój rusza z kolejną odsłoną konkursu EKSPEDYCJA. Nagroda główna to wyprawa na Borneo, jedną z największych wysp na świecie. Loteria promocyjna potrwa do 30 czerwca.

Aby wziąć udział w loterii należy zakupić co najmniej dwa produkty Żywiec Zdrój z portfolio wód i napojów gazowanych (loterią objęty jest także nowy produkt – Żywiec Zdrój gaz z sokiem), odnaleźć pod nakrętką unikalny alfanumeryczny kod, a następnie zarejestrować go na stronie www.zywiolodzywieczdroj.pl. Oprócz nagrody głównej, czyli wyprawyna Borneo, do wygrania są też aparaty Canon EOS 700D, kamery GoPro HERO 4 Silver wrazz wysięgnikiem 3Way oraz zegarki smartwatch Galaxy Gear SM-V700.

Regulamin oraz dodatkowe informacje są dostępne na stronie www.zywiolodzywieczdroj.pl oraz facebook.com/zywiolodzywieczdroj. Tegorocznej edycji konkursu EKSPEDYCJA towarzyszyć będą działania promocyjne w punktach sprzedaży oraz kampania reklamowa obejmująca ATL, BTL i wsparcie digital (VOD, display, Facebook, Youtube). Na maj i czerwiec zaplanowana została kampania w radiu i telewizji. Współpraca z TVN Group zakłada sponsoring i lokowanie produktów w programie „Nowy Gadżet” oraz niestandardową obecność w kanałach tematycznych AXN, FoX oraz National Geographic. Za koncepcję kreatywną i realizację działań odpowiada VML, a zakupem mediów zajął się Mediacom.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,69

  • Śr

    0,84

  • Min

    0,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane