Kolejna rozprawa przeciwko menedżerowi Kauflandu. Miał przyjąć ok. 4,5 mln zł łapówek

Autor: dlahandlu.pl 8 czerwca 2017 10:32

W piątek 9 czerwca we wrocławskim sądzie odbędzie się kolejna rozprawa przeciwko Pawłowi S, który został oskarżony o przyjmowanie łapówek. Oskarżony w okresie od maja 2004 r. do 22 kwietnia 2010 r, we Wrocławiu, Krakowie, i innych miejscowościach, pełniąc funkcję kierowniczą w spółce znanej sieci handlowej z siedzibą we Wrocławiu, miał  przyjmować od dostawców korzyści majątkowe o łącznej wartości nie mniejszej niż 4 500 000 zł.

- Paweł S. oskarżony o to, że w okresie od 1 maja 2004 roku do 22 kwietnia 2010 roku we Wrocławiu, Krakowie, i innych miejscowościach, pełniąc funkcję kierowniczą w spółce znanej sieci
handlowej z siedzibą we Wrocławiu, mając istotny wpływ na podejmowanie decyzji związanych z działalnością spółki oraz pozostając w stosunku pracy ze spółką, działając w wykonaniu z góry powziętego zamiaru, w krótkich odstępach czasu zażądał, a następnie przyjął od wielu osób reprezentujących wielu dostawców towarów korzyści majątkowe w postaci bonów towarowych i gotówki o łącznej wartości nie mniejszej niż 4 500 000 zł w zamian za zachowania będące nadużyciem udzielonych mu uprawnień i niedopełnieniem ciążącego na nim obowiązków - czytamy w sądowym opisie sprawy.

 Wśród oskarżonych jest ponad 20 osób: Paweł S., Piotr L., Tomasz B., Krzysztof S., Grzegorz J.,
Marcin G., Bogdan B., Grzegorz P., Paweł N., Dariusz G., Marcin T., Zbigniew B., Dominik Ś., Małgorzata G., Tomasz D., Robert L., Piotr T., Vaselin Z., Witold F., Jarosław B., Leszek G., Tomasz S., Wiesław W., Tomasz L., Sławomir G., Dariusz K.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9386

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane