Kolejna sieć dyskontów w Polsce. Big Brands Group uruchamia Promo Market

Autor: e-piotrkow.pl/dlahandlu.pl 22 listopada 2017 10:17

Kolejna sieć dyskontów w Polsce. Big Brands Group uruchamia Promo Market fot. Facebook Promo Market

W Piotrkowie Trybunalskim przy Al. Sikorskiego 7 wystartował sklep nowej na polskim rynku sieci dyskontowej - Promo Market. Jego hasło promocyjne brzmi: "Zachodnie produkty, polskie ceny" - podaje epiotrkow.pl.

Dyrektor sieci sprzedaży Grzegorz Godlewski wyjaśnia, że asortyment to głównie artykuły gospodarstwa domowego, AGD, zabawki, ubrania, chemia gospodarcza, ale także słodycze, kawy, herbaty.

Jak wynika ze strony internetowej promo-market.pl za siecią Promo Market stoi spółka Big Brands Group z Rozalina w woj. mazowieckim, która jest importerem, eksporterem, dystrybutorem i producentem marek z segmentu FMCG. Big Brands Group zaopatruje ponad 2300 klientów – nie tylko sieci supermarketów i grupy hurtowni, ale także stacje benzynowe, sektor HoReCa, agencje reklamowe, wendingowe.

W ostatnim czasie w Polsce ruszyła sieć Action. Do debiutu przygotowuje się także dyskont Tedi. Oznacza to, że z Biedronką, Lidlem i Netto o rynek tanich produktów głównie w kategoriach non food: małe AGD, chemia, wyposażenie mieszkań powalczą nowi gracze.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane