Kolejna sieć przekazuje żywność powodzianiom

Autor: dlahandlu.pl 24 maja 2010 20:40

Od wtorku, 25 maja w supermarketach Stokrotka w całej Polsce wspólnie z Caritas organizowane będą zbiórki żywności trwałej, chemii gospodarczej i środków higieny osobistej. Spółka dystrybucyjna Tradis wspólnie Caritas i PCK wyśle na zalane tereny transporty wody, żywności i środków higieny osobistej (planuje wysłać co najmniej 8 ciężarówek darów).

Do zalanej w 90 proc. gminy Wilków na Lubelszczyźnie pierwszy transport wyruszył już w niedzielę z oddziału w Puławach. Była to głównie trwała żywność i woda pitna. Kolejna ciężarówka zwiezie tam dary w poniedziałek wieczorem. Na wtorek lub środę planowany jest transport dla powodzian z okolic Płocka.

Franczyzobiorcy sieci Groszek w najbliższych dniach przeprowadzą w swoich placówkach zbiórki żywności, które następnie poprzez Caritas przekażą powodzianom.

W dniach 25-28 maja w centrali Grupy Handlowej Emperia przy ul. Mełgiewskiej 7-9 oraz centrali makroregionu Tradis przy ul. Metalurgicznej 30 odbędzie się zbiórka darów rzeczowych organizowana wśród pracowników. Dary zostaną przekazane PCK, który dostarczy je do najbardziej potrzebujących.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,45

  • Śr

    4,02

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9685

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane