Kolejne doniesienie do prokuratury ws. Almy Market

Autor: www.dlahandlu.pl 30 grudnia 2016 10:12

Kolejne doniesienie do prokuratury ws. Almy Market fot. materiały prasowe Alma Market

Spółka Skynet Polska złożyła w Prokuraturze Rejonowej Kraków Śródmieście Wschód zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez zarząd firmy Alma Market.

- Śledztwo dotyczy możliwości doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem Skynet Polska sp. z o.o. przez zarząd spółki Alma Market SA, tj. m.in. przestępstwa z art. 286 § 1 kk.(...) Alma Market S.A. nie zapłaciła na rzecz swojego kontrahenta należnego wynagrodzenia z tytułu umowy o roboty budowlane - czytam w informacji przekazanej przez pełnomocnika spółki Skynet Polska.

Pełnomocnik firmy – adwokat Witold Sławiński - wskazuje, że z uwagi na dobro toczącego się postępowania karnego nie może na razie udzielić bliższych informacji w tej sprawie, do czasu przeprowadzenia czynności przez Prokuraturę w Krakowie.

Krakowska prokuratura potwierdza, że zarejestrowano zawiadomienie ws. Almy Market.

Skynet Polska oferuje kompleksowe rozwiązania w branży instalacyjnej i budowlanej, jest wykonawcą projektów powierzchni biurowych, komercyjnych i przemysłowych, instalacji elektrycznych, automatyki budynkowej i systemów zarządzania budynkami, dostawcą rozwiązań w zakresie elektronicznych systemów bezpieczeństwa, instalacji niskoprądowych i teleinformatycznych, a także instalacji sanitarnych i HVAC. Wśród jej klientów są m.in. takie sieci jak Tesco, Jula czy Subway.

Przypomnijmy, że doniesienie do prokuratury ws. działań Almy wniosła również firma ochroniarska City Security.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    13,32

  • Śr

    7,07

  • Min

    3,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8511

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane