PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Kolejne firmy stowarzyszone w Polskiej Radzie Centrów Handlowych

Autor: dlahandlu.pl 17 lutego 2016 14:09

Atos SE, ERM Polska, Goldman Recruitment, Ruukki Polska, Swatch Group to nowe firmy stowarzyszone w Polskiej Radzie Centrów Handlowych.

Atos SE (Societas Europaea) to lider w branży usług informatycznych, osiągający roczne przychody na poziomie 11 mld EUR. Atos dostarcza usługi w obszarze usług konsultingowych i technologicznych; integracji systemów i usług zarządzanych, outsourcingu procesów biznesowych; jak również Cloud, Big Data, rozwiązań Security oraz usług transakcyjnych.

Environmental Resources Management (ERM) jest jedną z wiodących światowych firm świadczących usługi w zakresie zarządzania środowiskiem naturalnym, BHP oraz doradztwa w zakresie rozwiązań technicznych. 

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. 

Ruukki Polska to część międzynarodowej dywizji Ruukki Construction należącej do koncernu SSAB. Firma jest dostawcą energooszczędnych rozwiązań dla budownictwa.

Swatch Group Ltd. jest największym producentem zegarków na świecie. W skład grupy wchodzą firmy produkujące gotowe zegarki, biżuterię, mechanizmy zegarkowe, a także ich komponenty. Swatch Group prowadzi własną, światową sieć dystrybucji, jest także kluczowym graczem w sektorze systemów elektronicznych. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,70

  • Śr

    1,25

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane